ОТБОРЪТ ПО ФУТБОЛ НА ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ С ВТОРО МЯСТО В КОЛЕДНИЯ ТУРНИР

Отборът по футбол на малки врати в зала на ОУ „Васил Левски“ зае второ място в Коледния турнир по футбол за деца, родени 2005-2006 година, организиран от Община Ловеч. Той се проведе на 22 декември в спортната зала на Гимназията за чужди езици. Участваха пет отбора от ловешки училища.
Отборът на ОУ „Васил Левски“ спечели второто място само с една точка разлика от първенеца – отбора на ОУ „Тодор Кирков“. Резултатите от срещите са следните: срещу отбора на СОУ „Тодор Кирков“ 1:1, с гол за нашия отбор на Пресиян Иванов – IV „б“ клас; срещу ОУ „Св.св. Кирил и Методий“ победа с 5:0, с голове за нашия отбор на Росен Марков – IV „в“ /2 гола/, Цветомир Недков IV „г“ /1 гол/, Росен Маринов IV „в“ /2 гола/; срещу ОУ „Христо Никифоров“ победа с 3:1 с голове на Росен Маринов, Цветомир Недков, Николай Стоев – III „а“ клас; срещу с отбора на ОУ „Проф. Димитър Димов“ победа с 6:2, с голове на Теодор Трифонов от IV „г“ /2 гола/, Росен Маринов /3 гола/ и Цветомир Недков /1 гол/.
Награда за най-добър вратар – купа и грамота – получи четвъртокласникът Пресиян Иванов, а награда за голмайстор на турнира – четвъртокласникът Росен Маринов.

Наградите бяха връчени от зам.-кмета Венцислав Христов. Директорът на училището Илица Петрова поздрави победителите от отбора, който бе в състав: ученици от трети клас – Кирил Георгиев, Николай Стоев, Даниел Нейков и учениците от четвърти клас – Росен Маринов, Цветомир Недков, Йоан Йочев, Теодор Трифонов, Павел Василев, Антон Антонов, Пресиян Иванов. Специална похвала и поздравления малките футболисти на ОУ „Васил Левски“ получиха и от Даниел Моралес, който е треньор в академията на Литекс.

Публикувано в НАЧАЛО с етикети , . Постоянна връзка.